Apple Teknik Servis Ürün Sorgulama

Apple Teknik Servis

Apple Teknik Servis Servis Çağrı Merkezi
  • Home
  • Apple MacBook Pro Teknik Servis

Apple MacBook Pro Teknik Servis

apple-macbook-proApple MacBook Pro Teknik Servis

MacBook Pro, Apple'ın taşınabilir bilgisayar serisinin pro seviyesi temsilcisidir. PowerPC'den Intel'e geçen ilk taşınabilir bilgisayardır. Çİft ve dört çekirdekli işlemci seçenekleriyle gelir, 16GB'a kadar yükseltilebilen çift kanal DDR3 ramleri, NVIDIA 320M ekran kartı ve alüminyum kasası ve i7 işlemci ailesi ile MacBook Pro performansı üst düzeyde..

MacBook Pro'larınıza genel bakım yaptırarak ilk gün ki gibi performansa ulaştırın.Düşme veya darbe sonucu oluşan ekran kırılması, kasa kırılması, şarj soketi bozulması, usb bozulması, klavye sıvı teması gibi sorunlarınıza onarım ve değişim ile çözüm sunmaktayız.Aynı zamanda cihazınızın yazılımsal sorunlarına da çözüm vermekteyiz. Yeni MacOS sistemleri yükleyerek veya yükselterek MacBook Pro'nuzu güncel kalmasını sağlamaktayız.

Arızalı Apple MacBook'larınız için diğer Apple ürünlerinde olduğu gibi appleteknikservis.com sitemiz üzerinden Online Servis Talebi formu ile bizimle iletişime geçebilir veya apple teknik servis çağrı merkezi numaramız olan 0850 390 25 33 numaramızdan irtibata geçebilirsiniz. Talebiniz servisimize iletildiğinde tarafınıza bilgilendirme sağlanarak adresinize kargo yönlendirmesi ile güvenli bir şekilde alım yapmak ve onarılmış olarak cihazınızı teslim etmekteyiz.

Apple Teknik Servis

Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan Apple ürünleri gün geçtikçe daha da kaliteli ve modern hale gelerek hayatımıza girmektedir. Oldukça kaliteli ve herkese hitap eden Apple Ürünleri en son teknoloji ile üretilmektedir, bu nedenle arızalanan Apple ürünlerini tamir ettirmek için sertifikalarını tamamlamış uzman mühendis ve teknisyenlere emanet etmeniz, uzman teknik servislerden yardım almanız gerekmektedir. Aksi takdirde Apple cihazınız telefisi mümkün olmayan zararlar görebilir ve bir daha onarılamaz hale gelebilir. Sonrasında ise yüksek miktarlarda ücret ödeyerek anakart v.b. dananımlarının değiştirilmesi gerekebilmektedir. Firmamız Apple Ürünleri konusunda kendini kanıtlamış uzman bir teknik servistir. Teknik servisimizde Iphone, Macbook, Imac ürünlerinin L1 seviyesinde Anakart onarımları yapılarak Apple ürülerine yeniden hayat kazandırılmaktadır.

Apple Teknik Servis

Asus Servis Çağrı Merkezi