Apple Teknik Servis Ürün Sorgulama

Apple Teknik Servis

Apple Teknik Servis Servis Çağrı Merkezi

Apple Kimliği Nedir?

Apple Kimliği; App Store, iTunes Store, iCloud, iMessage, Apple Online Store, FaceTime vb. Apple hizmetlerine erişmek için kullandığınız kişisel hesaptır. Giriş yaparken kullandığınız e-posta adresi ve parolanın yanı sıra Apple hizmetleri için kullandığınız irtibat, ödeme ve güvenlik bilgilerini de içerir.

Apple Kimliğimi ne zaman kullanırım?

Her yeni bir aygıt ayarlamasında, satın alma işleminde veya herhangi bir Apple hizmeti kullanımında Apple Kimliğiniz ve parolanız ile giriş yapmanız istenecek. Giriş yaptıktan sonra hesabınızdaki tüm kişisel bilgilere ve ilgili hizmete erişebileceksiniz.

Kaç tane Apple Kimliğine ihtiyacım var?

Tek bir tane. Tüm Apple hizmetlerinizin ve aygıtlarınızın birlikte kusursuz çalıştığından emin olmak için her yere aynı Apple Kimliği ile giriş yapın, böylece kişisel içeriklerinize tüm aygıtlarınızdan erişebilirsiniz.

Apple Kimliğini başka biriyle paylaşabilir miyim?

Apple Kimliğinizi hiç kimseyle paylaşmamalısınız. Bu kimlik kişiler, fotoğraflar, aygıt yedeklemeleri vb. kişisel bilgilere erişim sağlar. Apple Kimliğinizi başkasıyla paylaşmanız o kişinin tüm kişisel içeriklerinize erişmesine izin verdiğiniz anlamına gelir ve bu durum hesabın gerçek sahibi konusunda karışıklığa neden olabilir. iTunes ve App Store’dan satın aldıklarınızı, fotoğrafları, takvimleri ve daha fazlasını başkasıyla paylaşmak için Aile Paylaşımı, iCloud Fotoğraf Paylaşımı’nı veya diğer kullanımı kolay paylaşım özelliklerini deneyin.

Apple Kimliğimin güvenliğini nasıl sağlarım?

Güvenlik ve gizlilik Apple için çok önemlidir, bu nedenle Apple Kimliğinizi ve gizliliğinizi korumak için güçlü parolalar, iki faktörlü kimlik doğrulama vb. birtakım yöntemler sunarız. Güvenlik ve Apple Kimliği hakkında ayrıntılı bilgi edinin.

Ayrıntılı bilgi veya yardım için Apple Destek bölümünü ziyaret edin.

Geri Bildirim gönder...

yucel

Asus Servis

Apple Teknik Servis

Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan Apple ürünleri gün geçtikçe daha da kaliteli ve modern hale gelerek hayatımıza girmektedir. Oldukça kaliteli ve herkese hitap eden Apple Ürünleri en son teknoloji ile üretilmektedir, bu nedenle arızalanan Apple ürünlerini tamir ettirmek için sertifikalarını tamamlamış uzman mühendis ve teknisyenlere emanet etmeniz, uzman teknik servislerden yardım almanız gerekmektedir. Aksi takdirde Apple cihazınız telefisi mümkün olmayan zararlar görebilir ve bir daha onarılamaz hale gelebilir. Sonrasında ise yüksek miktarlarda ücret ödeyerek anakart v.b. dananımlarının değiştirilmesi gerekebilmektedir. Firmamız Apple Ürünleri konusunda kendini kanıtlamış uzman bir teknik servistir. Teknik servisimizde Iphone, Macbook, Imac ürünlerinin L1 seviyesinde Anakart onarımları yapılarak Apple ürülerine yeniden hayat kazandırılmaktadır.

Apple Teknik Servis

Asus Servis Çağrı Merkezi