Apple Teknik Servis Ürün Sorgulama

Apple Teknik Servis

Apple Teknik Servis Servis Çağrı Merkezi
  • Home
  • Apple iPad Teknik Servis

Apple iPad Teknik Servis

apple-ipad-teknik-servisApple iPad Teknik Servis

Apple iPad'ler kullanışlı kendine özgü işletim sistemleri ve güncellemeleri ile Apple Kimliğinizle senkronizeli kolay kullanım sağlamaktadır. Apple iPad Multi-Touch özellikli hassas dokunmatik retina ekranı ile günlük hayatınıza eşlik ediyor.

Apple ürünleri olan Apple ipad serilerininin anarkart arızalarına, ekran kırılması, ekran değişimi, ekran camı değişim, şarj soketi arızalarınız için apple teknik servisimize gönderebilirsiniz. Ayrıca Apple iPad'inizin tüm donanım sorunlarına destek verildiği gibi yazılımsal sorunlarınıza hizmet vermekte recovery (reset) yapmakta ve kayıp-arızalı aksesuarlarınızı orjinal parça temini etmekteyiz.

1. Nesil olan Apple iPad'ler A1219 wifi özelliklikli, hücresel (3G) ve wifi özellikli A1337 iPad 1 lerin onarımlarını yapıyoruz.

Arızalı Apple ipadleriniz için için diğer Apple ürünlerinde olduğu gibi appleteknikservis.com sitemiz üzerinden Online Servis Talebi formu ile bizimle iletişime geçebilir veya apple teknik servis çağrı merkezi numaramız olan 0850 390 25 33 numaramızdan irtibata geçebilirsiniz. Talebiniz servisimize iletildiğinde tarafınıza bilgilendirme sağlanarak adresinize kargo yönlendirmesi ile güvenli bir şekilde alım yapmak ve onarılmış olarak cihazınızı teslim etmekteyiz.

Apple Teknik Servis

Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan Apple ürünleri gün geçtikçe daha da kaliteli ve modern hale gelerek hayatımıza girmektedir. Oldukça kaliteli ve herkese hitap eden Apple Ürünleri en son teknoloji ile üretilmektedir, bu nedenle arızalanan Apple ürünlerini tamir ettirmek için sertifikalarını tamamlamış uzman mühendis ve teknisyenlere emanet etmeniz, uzman teknik servislerden yardım almanız gerekmektedir. Aksi takdirde Apple cihazınız telefisi mümkün olmayan zararlar görebilir ve bir daha onarılamaz hale gelebilir. Sonrasında ise yüksek miktarlarda ücret ödeyerek anakart v.b. dananımlarının değiştirilmesi gerekebilmektedir. Firmamız Apple Ürünleri konusunda kendini kanıtlamış uzman bir teknik servistir. Teknik servisimizde Iphone, Macbook, Imac ürünlerinin L1 seviyesinde Anakart onarımları yapılarak Apple ürülerine yeniden hayat kazandırılmaktadır.

Apple Teknik Servis

Asus Servis Çağrı Merkezi