Apple Teknik Servis Ürün Sorgulama

Apple Teknik Servis

Apple Teknik Servis Servis Çağrı Merkezi
  • Home
  • Apple iPad Pro Teknik Servis

Apple iPad Pro Teknik Servis

apple-ipad-proApple iPad Pro Teknik Servis

En zor işlerinizi bile kaydırmak dokunmak, veya kalemle yazı yazmak kadar basitleştiriyor. iPad Pro, daha önceki hiçbir aygıtla karşılaştırılamayacak kadar yetenekli, çok yönlü ve kolay taşınabilir. Ta anlamıyla kusursuzluğu temsil ediyor. Çoğu bilgisayardan daha güçlü, diğer tabletlerden daha büyük daha hızlı.

Apple iPad Pro teknik servisi olarak cihazınızın düşme veya darbe sonucu oluşan tüm hasar ve kırılmalarını onarım yapmaktayız.Ekran kırılması, kasa kırılması, şarj soketi kırılması gibi arızaların yanı sıra tabletiniz de olan açılmama, anakart arızaları, işletim sistemi olan iOS sorunlarına çözüm sunmaktayız. Apple iPad Pro ekran kilit parolası unutma durumu gibi cihazın kullanımı engelleyecek sorunlarınıza hizmet vermekteyiz. iPad Pro Modelleri olan iPad Pro (9.7 inch) A1673 ,A1674, iPad Pro (12.9 inch) A1675,A1584,A1652 cihazların onarımları servisimizde onarım görmektedir.

Arızalı Apple iPad Pro cihazınızı Apple teknik servisimize göndermek için online servis talebinde bulunabilir veya Apple Çağrı Merkezi numaramız olan  0850 390 25 33 bizlere servis talebinde bulunabilir ve müşteri temsilcimizin kargo yönlendirmesi ile servisimize cihaz gönderebilirsiniz.

Apple Teknik Servis

Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan Apple ürünleri gün geçtikçe daha da kaliteli ve modern hale gelerek hayatımıza girmektedir. Oldukça kaliteli ve herkese hitap eden Apple Ürünleri en son teknoloji ile üretilmektedir, bu nedenle arızalanan Apple ürünlerini tamir ettirmek için sertifikalarını tamamlamış uzman mühendis ve teknisyenlere emanet etmeniz, uzman teknik servislerden yardım almanız gerekmektedir. Aksi takdirde Apple cihazınız telefisi mümkün olmayan zararlar görebilir ve bir daha onarılamaz hale gelebilir. Sonrasında ise yüksek miktarlarda ücret ödeyerek anakart v.b. dananımlarının değiştirilmesi gerekebilmektedir. Firmamız Apple Ürünleri konusunda kendini kanıtlamış uzman bir teknik servistir. Teknik servisimizde Iphone, Macbook, Imac ürünlerinin L1 seviyesinde Anakart onarımları yapılarak Apple ürülerine yeniden hayat kazandırılmaktadır.

Apple Teknik Servis

Asus Servis Çağrı Merkezi