Apple Teknik Servis Ürün Sorgulama

Apple Teknik Servis

Apple Teknik Servis Servis Çağrı Merkezi
  • Home
  • Apple iPad Mini Teknik Servis

Apple iPad Mini Teknik Servis

apple-ipad-air-2Apple iPad Mini, iPad'den daha küçük boyutlu ve daha küçük ekranlı bir tasarıma sahiptir. Dış görünümü yeni nesil iOS cihazlara göre uyarlanmıştır. Alüminyum kasa materyali ve küçük boyutuyla az yer kaplar, ağırlık yapmazdır. 1.Nesil iPad Mini 7.2mm, 2.Nesil Retina Ekranlı iPad Mini ise 7.5mm kalınlığa sahiptir.

Apple iPad mini'ler model olarak A1432 WiFi özellikli, iPad A1454 WiFi ve Cellular özellikli, iPad A1455 WiFi ve Cellular MM özelliklidir.Apple teknik servisimizde Apple iPad mini 1'lerin onarımını yaptırabilirsiniz.Apple teknik servisimizde anakart onarımı, şarj soketi, hoparlör, kulaklık soketi, ekran değişimi, pil (batarya) değişimi gibi hizmetler verilmektedir.Ayrıca iPad mini'nizde oluşan yazılımsal sorunlara, format (reset), iPad mini kilit ekranı parola unutması gibi sorunlarınıza teknik servis hizmeti vermekteyiz.Adaptör (şarj aleti) ve diğer tüm aksesuarlarınızı orjinal olarak Apple teknik servisimizden temin edebilirsiniz.

Diğer Apple ürünlerinde olduğu gibi Apple iPad mini'nizi appleteknikservis.com sitemiz üzerinden Online Servis Talebi formu ile bizimle iletişime geçebilir veya apple teknik servis çağrı merkezi numaramız olan 0850 390 25 33 numaramızdan irtibata geçebilirsiniz. Talebiniz servisimize iletildiğinde tarafınıza bilgilendirme sağlanarak adresinize kargo yönlendirmesi ile güvenli bir şekilde alım yapmak ve onarılmış olarak cihazınızı teslim etmekteyiz.

Apple Teknik Servis

Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan Apple ürünleri gün geçtikçe daha da kaliteli ve modern hale gelerek hayatımıza girmektedir. Oldukça kaliteli ve herkese hitap eden Apple Ürünleri en son teknoloji ile üretilmektedir, bu nedenle arızalanan Apple ürünlerini tamir ettirmek için sertifikalarını tamamlamış uzman mühendis ve teknisyenlere emanet etmeniz, uzman teknik servislerden yardım almanız gerekmektedir. Aksi takdirde Apple cihazınız telefisi mümkün olmayan zararlar görebilir ve bir daha onarılamaz hale gelebilir. Sonrasında ise yüksek miktarlarda ücret ödeyerek anakart v.b. dananımlarının değiştirilmesi gerekebilmektedir. Firmamız Apple Ürünleri konusunda kendini kanıtlamış uzman bir teknik servistir. Teknik servisimizde Iphone, Macbook, Imac ürünlerinin L1 seviyesinde Anakart onarımları yapılarak Apple ürülerine yeniden hayat kazandırılmaktadır.

Apple Teknik Servis

Asus Servis Çağrı Merkezi