Apple Teknik Servis Ürün Sorgulama

Apple Teknik Servis

Apple Teknik Servis Servis Çağrı Merkezi
  • Home
  • Apple iPad Mini 4 Teknik Servis

Apple iPad Mini 4 Teknik Servis

apple-ipad-mini-4Apple iPad Mini 4 Teknik Servis

Apple'ın en son mini tasarımı 4.nesil olan iPad mini 4 hafif kullanışlı ve hızlı olması ile dikkat çekiyor. A1538 (Wi-Fi), A1550 (Wi-Fi + Cellular) modellerinde olan ipad mini 4'ler günlük kullanımda gerek hatırlamat gerek eğlence olarak kullanımınızda..

Apple iPad Mini 4'nizde oluşmuş olan ekran kırılması,kasa kırılması, şarj soketi arızaları,ön ve arka kamera bozulması, kilit ekranı parola unutması gibi oluşmuş olan tüm sorunlarınıza çözüm sunmakta arızalı iPad mini 4'lerinizi onarmaktayız. 

Diğer Apple ürünlerinde olduğu gibi iPad mini 4 cihazınızı Apple teknik servisimize göndermek için online servis talebinde bulunabilir veyaApple Çağrı Merkezi numaramız olan  0850 390 25 33 bizlere servis talebinde bulunabilir ve müşteri temsilcimizin kargo yönlendirmesi ile servisimize cihaz gönderebilirsiniz.

Apple Teknik Servis

Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan Apple ürünleri gün geçtikçe daha da kaliteli ve modern hale gelerek hayatımıza girmektedir. Oldukça kaliteli ve herkese hitap eden Apple Ürünleri en son teknoloji ile üretilmektedir, bu nedenle arızalanan Apple ürünlerini tamir ettirmek için sertifikalarını tamamlamış uzman mühendis ve teknisyenlere emanet etmeniz, uzman teknik servislerden yardım almanız gerekmektedir. Aksi takdirde Apple cihazınız telefisi mümkün olmayan zararlar görebilir ve bir daha onarılamaz hale gelebilir. Sonrasında ise yüksek miktarlarda ücret ödeyerek anakart v.b. dananımlarının değiştirilmesi gerekebilmektedir. Firmamız Apple Ürünleri konusunda kendini kanıtlamış uzman bir teknik servistir. Teknik servisimizde Iphone, Macbook, Imac ürünlerinin L1 seviyesinde Anakart onarımları yapılarak Apple ürülerine yeniden hayat kazandırılmaktadır.

Apple Teknik Servis

Asus Servis Çağrı Merkezi