Apple Teknik Servis Ürün Sorgulama

Apple Teknik Servis

Apple Teknik Servis Servis Çağrı Merkezi
  • Home
  • Apple iPad Mini 3 Teknik Servis

Apple iPad Mini 3 Teknik Servis

apple-ipad-mini-3Apple iPad Mini 3 Teknik Servis

Apple ipad mini 3'ler sevilen serinin devamı olmakla, mini tasarımın üstüne daha verimli performans ve pil ömrü sunuyor. A1599 (Wi-Fi), A1600 (Wi-Fi + Cellular), A1601 (Wi-Fi + Cellular TD-LTE) modellerindeki olan Apple iPad mini 3 modelleridir.

Apple ipad mini 3'lerinizde oluşan ekran kırılması, pil değişimi, kamera sorunları, anakart arızaları, şarj soketi bozulması gibi tabletinizde oluşan donanımsal arızalarınız gibi donanımsal arızaları gibi yazılımsal desteğini teknik servisimizde bulabilirsiniz. Apple ipad mini 3 cihazınızda güvenlik için koyduğunuz ekran kilit parolasını unuttuysanız. Servisimizde açtırabilirsiniz veya reset (format) ile yeniden ilk gün ki kurulumuna geri dönebilirsiniz.

Diğer Apple ürünlerinde olduğu gibi Apple Mini 3'inizi appleteknikservis.com sitemiz üzerinden Online Servis Talebi formu ile bizimle iletişime geçebilir veya Apple teknik servis çağrı merkezi numaramız olan 0850 390 25 33 numaramızdan irtibata geçebilirsiniz. Talebiniz servisimize iletildiğinde tarafınıza bilgilendirme sağlanarak adresinize kargo yönlendirmesi ile güvenli bir şekilde alım yapmak ve onarılmış olarak cihazınızı teslim etmekteyiz. Yapılan onarım veya parça değişimleri garantili ve güvenilirdir.

Apple Teknik Servis

Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan Apple ürünleri gün geçtikçe daha da kaliteli ve modern hale gelerek hayatımıza girmektedir. Oldukça kaliteli ve herkese hitap eden Apple Ürünleri en son teknoloji ile üretilmektedir, bu nedenle arızalanan Apple ürünlerini tamir ettirmek için sertifikalarını tamamlamış uzman mühendis ve teknisyenlere emanet etmeniz, uzman teknik servislerden yardım almanız gerekmektedir. Aksi takdirde Apple cihazınız telefisi mümkün olmayan zararlar görebilir ve bir daha onarılamaz hale gelebilir. Sonrasında ise yüksek miktarlarda ücret ödeyerek anakart v.b. dananımlarının değiştirilmesi gerekebilmektedir. Firmamız Apple Ürünleri konusunda kendini kanıtlamış uzman bir teknik servistir. Teknik servisimizde Iphone, Macbook, Imac ürünlerinin L1 seviyesinde Anakart onarımları yapılarak Apple ürülerine yeniden hayat kazandırılmaktadır.

Apple Teknik Servis

Asus Servis Çağrı Merkezi