Apple Teknik Servis Ürün Sorgulama

Apple Teknik Servis

Apple Teknik Servis Servis Çağrı Merkezi
  • Home
  • Apple iPad Air Teknik Servis

Apple iPad Air Teknik Servis

apple-ipad-airApple iPad Air,Gerek işlevsellik ve günlük kullanımda, gerek tasarım estetiği ve hafifliği ile dikkat çekiyor. yeni nesil iOS cihazlara göre sizler için uyarlanmıştır. Dış kasa materyali alüminyum olmakla sizlere hafif ve kullanım sağlamaktadır. Önceki neslinden %28 daha hafif, %20 daha ince ve %24 daha küçük bir hacme sahiptir. Önceki nesillerden farklı olarak şarj soketinin iki tarafında da hoparlör vardır. Apple iPad Air'ların teknik özellikleri ise; ekran boyutu önceki nesiller gibi 9.7 inçtir. Tabletin ön yüzünde çizilmeye ve kırılmaya karşı dayanıklı IGZO ekran ve 1.2 MP 720p kamera, arka yüzünde ise 5 MP 1080p HD kamera bulunmaktadır. Tabletin arkasında donuk bir renk kullanılırken ön yüzü bütünüyle camdan oluşmaktadır. Ayrıca Apple, iPad için Smart Cover ve Smart Case adı verilen iki farklı kılıf üretmektedir.7,5 mm inceliğinde olan iPad Air, %17 cam, %70 dokunma sensörü, %20 retina ekran, %25 pil ve %23 yekpare gövdeden oluşmaktadır.

Apple iPad air teknik servisi olarak servisimiz cihazınızda oluşan anarkart arızalarını, ekran kırılmaları, şarj soketi kırılma ve bozulma gibi arızalarınızı,teknik servis hizmetini vermekteyiz.İşletim sistemi resetleme iOS kurulumu gibi yazılımsal desteğini Apple iPad air teknik servisimizden alabilirsiniz.Onarımlar ve parça değişimleri orjinal parçalar ile yapılmaktadır.

Arızalı Apple Air iPadleriniz için diğer Apple ürünlerinde olduğu gibi appleteknikservis.com sitemiz üzerinden Online Servis Talebi formu ile bizimle iletişime geçebilir veya apple teknik servis çağrı merkezi numaramız olan 0850 390 25 33 numaramızdan irtibata geçebilirsiniz. Talebiniz servisimize iletildiğinde tarafınıza bilgilendirme sağlanarak adresinize kargo yönlendirmesi ile güvenli bir şekilde alım yapmak ve onarılmış olarak cihazınızı teslim etmekteyiz.

Apple Teknik Servis

Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan Apple ürünleri gün geçtikçe daha da kaliteli ve modern hale gelerek hayatımıza girmektedir. Oldukça kaliteli ve herkese hitap eden Apple Ürünleri en son teknoloji ile üretilmektedir, bu nedenle arızalanan Apple ürünlerini tamir ettirmek için sertifikalarını tamamlamış uzman mühendis ve teknisyenlere emanet etmeniz, uzman teknik servislerden yardım almanız gerekmektedir. Aksi takdirde Apple cihazınız telefisi mümkün olmayan zararlar görebilir ve bir daha onarılamaz hale gelebilir. Sonrasında ise yüksek miktarlarda ücret ödeyerek anakart v.b. dananımlarının değiştirilmesi gerekebilmektedir. Firmamız Apple Ürünleri konusunda kendini kanıtlamış uzman bir teknik servistir. Teknik servisimizde Iphone, Macbook, Imac ürünlerinin L1 seviyesinde Anakart onarımları yapılarak Apple ürülerine yeniden hayat kazandırılmaktadır.

Apple Teknik Servis

Asus Servis Çağrı Merkezi