Apple Teknik Servis Ürün Sorgulama

Apple Teknik Servis

Apple Teknik Servis Servis Çağrı Merkezi
  • Home
  • Apple iPad Air 2 Teknik Servis

Apple iPad Air 2 Teknik Servis

apple-ipad-air-2Apple iPad Air 2, iPad Air'a benzer bir tasarıma sahiptir. Kasa materyali alüminyumdur. Önceki neslinden %18 daha ince, 32gr daha hafif ve 1,4mm daha küçük bir hacme sahiptir. Önceki nesillerden farklı olarak şarj soketinin iki tarafında da hoparlör vardır. Ekran boyutu önceki nesiller gibi 9.7 inçtir. Tabletin ön yüzünde çizilmeye ve kırılmaya karşı dayanıklı IGZO ekran ve 1.2 MP 720p kamera, arka yüzünde ise 8 MP 1080p HD kamera bulunmaktadır. Tabletin arkasında donuk bir renk kullanılırken ön yüzü bütünüyle camdan oluşmaktadır.Bu kaplama, yansımayı %56 oranında azaltarak ışık altında çok daha iyi bir görüş sağlamaktadır.

Apple iPad Air 2 teknik servisi olarak cihazlarınızda ekran düşme veya darbe sonucu oluşan kasa,ekran soket kırılmalarını donanımsal olan anakart arızalarınızı gidermekteyiz.Yazılımsal sorunlarınızı iPad Air 2 kilit ekranı parola unutma gibi sorunlarınızı veya iOS yüklemesi gibi yükseltme onarımlar Apple teknik servisimiz de yapılmaktadır.

Arızalı Apple iPad Air 2 lerinizin onarımı için Apple teknik servisimize 0850 390 25 33 numaramızdan servis talebi açtırabilir veya www.appleteknikservis.com adresimizden online servis talebi oluşturabilirsiniz.Çağrı merkezimizin adresinize kargo yönlendirmesi ile arızalı Apple iPad Air 2 cihazınızı gönderebilirsiniz.

Apple Teknik Servis

Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan Apple ürünleri gün geçtikçe daha da kaliteli ve modern hale gelerek hayatımıza girmektedir. Oldukça kaliteli ve herkese hitap eden Apple Ürünleri en son teknoloji ile üretilmektedir, bu nedenle arızalanan Apple ürünlerini tamir ettirmek için sertifikalarını tamamlamış uzman mühendis ve teknisyenlere emanet etmeniz, uzman teknik servislerden yardım almanız gerekmektedir. Aksi takdirde Apple cihazınız telefisi mümkün olmayan zararlar görebilir ve bir daha onarılamaz hale gelebilir. Sonrasında ise yüksek miktarlarda ücret ödeyerek anakart v.b. dananımlarının değiştirilmesi gerekebilmektedir. Firmamız Apple Ürünleri konusunda kendini kanıtlamış uzman bir teknik servistir. Teknik servisimizde Iphone, Macbook, Imac ürünlerinin L1 seviyesinde Anakart onarımları yapılarak Apple ürülerine yeniden hayat kazandırılmaktadır.

Apple Teknik Servis

Asus Servis Çağrı Merkezi