Apple Teknik Servis Ürün Sorgulama

Apple Teknik Servis

Apple Teknik Servis Servis Çağrı Merkezi

Apple Garanti Sorgulama

Kapsamı Denetle
 

Apple Kimliğinizle oturum açtığınızda, iletişim bilgileriniz gerektiğinde otomatik olarak eklenir ve zaten sağlamış olduğunuz bilgilere bakmak çok daha kolay olur.

Apple Kimliği, Apple ile ilgili tüm işlemlerinizde kullanabileceğiniz bir kullanıcı adıdır. iTunes Store, Apple Online Store, iChat, iCloud ya da diğer Apple servisleri için kullandığınız Apple Kimliği’ni kullanabilirsiniz.

Servis ve Destek Kapsamınızı Kontrol Edin

Destek ve genişletilmiş garanti kapsamı için Apple garanti durumunuzu ve uygunluğunuzu inceleyin.

Geri Bildirim gönder...

yucel

Asus Servis

Apple Teknik Servis

Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan Apple ürünleri gün geçtikçe daha da kaliteli ve modern hale gelerek hayatımıza girmektedir. Oldukça kaliteli ve herkese hitap eden Apple Ürünleri en son teknoloji ile üretilmektedir, bu nedenle arızalanan Apple ürünlerini tamir ettirmek için sertifikalarını tamamlamış uzman mühendis ve teknisyenlere emanet etmeniz, uzman teknik servislerden yardım almanız gerekmektedir. Aksi takdirde Apple cihazınız telefisi mümkün olmayan zararlar görebilir ve bir daha onarılamaz hale gelebilir. Sonrasında ise yüksek miktarlarda ücret ödeyerek anakart v.b. dananımlarının değiştirilmesi gerekebilmektedir. Firmamız Apple Ürünleri konusunda kendini kanıtlamış uzman bir teknik servistir. Teknik servisimizde Iphone, Macbook, Imac ürünlerinin L1 seviyesinde Anakart onarımları yapılarak Apple ürülerine yeniden hayat kazandırılmaktadır.

Apple Teknik Servis

Asus Servis Çağrı Merkezi